Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Myjnia automatyczna / ręczna

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto

W naszej myjni znajduje się maszyna typu CHRIST PRIMUS.


Jest to najnowocześniejsza myjnia portalowa z dopasowującymi się do kształtu auta szczotkami gąbkowymi. Przed wjazdem samochodu pod maszynę, auto jest dokładnie przygotowane przez przeszkolonego pracownika, który na wstępie nakłada na samochód specjalny preparat do usunięcia zabrudzenia i owadów.

Następnie pod wysokim ciśnieniem spłukiwane są zanieczyszczenia. Gdy jest potrzeba stosujemy również preparat do usuwania owadów. Kolejna czynność to mycie szczotką w trudno dostępnych miejscach. Końcowy etap wstępnego mycia to mycie kół. Posiadamy również skuteczny środek do odnawiania felg aluminiowych.
Na myjni stosujemy chemię firmy dominującej na rynku zachodnim. Każdy klient ma prawo sprawdzić jakość płynów i atest oraz stan termiczny szczotek myjących. Posiadamy również dwa stanowiska odkurzaczy samochodowych i kompresor.

MYJNIA BEZDOTYKOWA (RĘCZNA) - czynna 24h

W maju 2015 roku powstała myjnia ręczna z dwoma stanowiskami, która jest bardzo prosta w obsłudze.
Nasza myjnia ręczna jest jedyną w okolicy, która posiada program mycia wstępnego mikroproszkiem, co umożliwia bardzo dokładne usunięcie zabrudzeń. Dodatkowo na stanowiskach zainstalowane są 'lance' ze szczotkami, dzięki którym można dokładnie umyć samochód (i dywaniki, które można powiesić na specjalnych uchwytach). 

Przy każdym stanowisku znajduje się darmowy, specjalny płyn do mycia felg. 

ODKURZACZE

Do Państwa dyspozycji zainstalowane są dwa profesjonalne odkurzacze samochodowe. 


Serdecznie zapraszamy

DO KAŻDEGO PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO MYCIE AUTA GRATIS 

Aktualności

NOWE SZCZOTKI !
W grudniu na myjni automatycznej zostały wymienione szczotki z żyłkowych na gąbkowe, co umożliwia lepsze i delikatniejsze umycie Państwa samochodu. 

 
Podstrony:  1  2  3 
 

 

Dobrzeń Wielki, ul. Strzelców Bytomskich 99
tel.: 602 333 268, NIP: 751-109-58-38
e-mail: info@stacjadobrzen.pl


 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA